Jdi na obsah Jdi na menu
 

Paul změnil svoje rozhodnutí opustit KISS. Teď chce, aby kapelu opustilo několik dalších členů. Paul chtěl po tomto turné u KISS skončit a vyzíval ostatní členy, aby pokračovali bez něj, "Fakt věřím, že přijde čas, kdy kapela bude pokračovat beze mě. Nemůžu žít v nějakých hranicích, do kterých mě lidi umístili." říká Paul, avšak náhle změnil názor " Kapela nikdy nebyla lepší. Je pravda, že už jsme dělali rozlučkové turné a na jeho konci jsem si uvědomil, že jediné komu jsem chtěl dát sbohem, bylo pár členů a kapela může pokračovat. Jediní, kteří se na toto ptají, jsou ti, kteří nechtějí, aby jsme pokračovali, ale počtem jsou tak zanedbatelní, že ani nejsou hodni odpovědi." Koho Paul myslel, že by měli odejít další členové? Gene? Těžko říct. Uvidíme, jak se tahle věc vyvrbí.


Ace Frehley vyprodal London Astoria Theater

14.4.2008 kissarmy.skUž jsme Vás informovali, že Ace Frehley rozjel své sólové turné a v pátek 11. dubna zavítal i do londýnského divadla Astoria, kam se vypravila i slovenská KISS ARMY. Jako předkapela vystoupili hair-metalový Tigertailz a po nich hlavní hvězda večera - Ace Frehley. Ace si vybral playlist, podobný tomu z New Yorku. Robert Ivanko ve svém článku na kissarmy.sk potvrdil Acovu formu:" Ace hrál přesvědčivě a bez jeho typických chyb. Musím uznat, že to co se psalo je fakt pravda. Ace je zpět a kurevsky dobrý!" Ace zahrál: Rip It Out, Hard Times/ I Want You, Parasite, Snowblind, Rock Soldiers, Breakout, Into The Void, Strangeways, Medley (Torpedo Girl) (Speedin’ Back To My Baby) (5 Card Stud) (Trouble Walkin’), Stranger In A Strange Land, New York Groove (blikající kytara), 2000 Man, Shock Me (Ace Solo), Rocket Ride, Encores, Deuce, Love Her All I Can, Love Gun, Cold Gin Leads into Black Diamonds


Nové CD Bruce Kulicka

11.4.2008 kissnews.netNové CD Bruce Kulicka "KKB" nám připomene začátek Brucovi kariéry. Bezejmenná kapela, ve složení Bruce Kulick (kytara), Mike Katz (basová kytara) a Guy Bois (bicí), natočila toto album v září roku 1974. Oficiálně bude vydáno na KISS FAN EXPU v New Yorku 5. května. Dále Bruce pracuje na svém sólovém albu. Na CD "KKB" uslyšíte písně:

I'll Never Take You Back

My Baby

You've Got A Hold On Me

Tryin' To Find A Way

Someday

You Won't Be There

To Be Free

You Won't Be There (Alternate Jam Take)KISS koncert v Bělehradu zrušen

9.4.2008 kissnews.net, kissarmy.skAgentura "Lupa", organizující koncerty KISS v Evropě, zrušila koncert v Bělehradu. Důvodem je politická situace, která připomíná minulý koncert v Bělehradě, zvláště kvůli chystajícím se volbám. Členům kapely je líto, že v v Srbsku nevystoupí, ale neměli na výběr. Nicméně, doufají, že se se srbskými fanoušky uvidí při další příležitosti. Kiss Army Serbia se však rozhodla vydat petici proti zrušení koncertu, kterou najdete zde.


Ace Frehley přidal další koncert

9.4.2008 kissnews.netAce Frehley potvrdil vystoupení v holandském Tilburgu. V Tilburgu vystoupí 11. června a lístky jsou v prodeji od 19. dubna.


Ace Frehley v pátek koncertoval v New Yorku

3.4.2008 rockeyez.comBývalý kytarista KISS Ace Frehley se v pátek vrátil do New Yorku, aby všem svým fanouškům zahrál v Nokia Theater v Midtown Manhattanu. Předkapelu mu dělali The Trews, kteří hráli asi 45 minut a pořádně Aceovi fanoušky rozehřáli. Fanouškům se tato předkapela moc líbila. Okolo 22:00 však, za modro-zelených lasrových paprsků a hukotu bicích, objevil Ace Frehley a celou show začal songem Rip it out. Dále v 1. polovině show Ace všechny fanoušky vyvedl z míry songy Parasite, Snowblind, Strange ways a něco z Torpedo Girl, Speedin back to my baby, 5 card stud a Trouble walkin. Ace rozhazoval trsátka jedno za drhém a fanoušci společně zpívali jeho písničky. Ve druhé polovině Acova koncertu zazněli hity New York Groove ( Ace hrál se svítící kytarou ), 2000 man, Shock me ( Ace hrál s kouřící kytarou ) a Rocket ride. Potom si Ace dal 5-ti minutovou přestávku a hned po ni zahrál Deuce, Love her all i can a Cold Gin s koncem Black Diamondu. A jako přídavek zazpíval bubeník Scot Coogan Love Gun.

Aceova kapela:

Ace Frehley - zpěv, kytara
Derrek Hawkins - kytara
Anthony Esposito - basová kytara
Scot Coogan - bicí

Playlist:
Rip It Out
Hard Times/ I Want You
Parasite
Snowblind
Breakout
Into The Void
Strange ways
části z Torpedo Girl, Speedin’ Back To My Baby, 5 Card Stud, Trouble Walkin’
Stranger In A Strange Land
New York Groove
2000 Man
Shock Me
Rocket Ride
Deuce
Love Her All I Can
Love Gun
Cold Gin s koncem Black Diamond


KISS vydají novou kompilaci

3.4.2008 kissnews.net

KISS vydají novou kompilaci, která bude obsahovat 3 CD, se jménem "Playlist plus". Toto CD vyjde 29. Dubna.
CD 1

1. Strutter
2. Deuce
3. Hotter Than Hell
4. C'mon and Love Me
5. Rock and Roll All Nite
6. Detroit Rock City
7. Beth
8. Hard Luck Woman
9. Calling Dr. Love
10. Love Gun
11. Christeen Sixteen
12. I Was Made For Lovin' You


CD 2

1. Creatures of the Night
2. I Love It Loud
3. Lick It Up
4. All Hell's Breakin' Loose
5. Heaven's On Fire
6. Thrills In the Night
7. Tears Are Falling
8. Uh! All Night
9. Crazy Crazy Nights
10. Reason To Live
11. Hide Your Heart
12. Forever


CD 3

1. God Gave Rock 'N' Roll To You
2. Unholy
3. Domino
4. Hate
5. Childhood's End
6. I Will Be There
7. Comin' Home
8. Got To Choose
9. Psycho Circus
10. Into the Void
11. I Pledge Allegiance To the State of Rock and Roll
12. Nothing Can Keep Me From You


KISS budou rockovat i v Lucembursku

3.4.2008 kissonline.com

KISS přidali další koncert v rámci KISS ALIVE/ 35 World tour. Rockovat se bude v Lucemburku 26. června v ROCKHALL. Vstupenky jsou v prodeji od dneška.


Kdo bude hrát jako předkapela KISS?

2.4.2008 Pavel Hromada

V naší knize otázek a připomínek byla často zobrazována otázka kdo vystoupí jako předkapela KISS v Praze? Alternativně by měli vystoupit kalifornští "Lit" zde video z jejich vystoupení a post-hardcorový "From first to last" zde video

K.O. VÍKEND - KISS POSTUPUJÍ

1.3.2008 www.beat.cz

KISS se v prvním kole této soutěže utkali s Green Day a zvítězili opravdu o prsa. Od Green Day zazněla píseň American Idiot a od KISS Crazy, Crazy Nights. Po zaznění obou songů bylo vyhlášení hlasů, které skončilo 15:15. Moderátor Beatu pak vyhlásil: Kdo první zavolá, rozhodne. Naštěstí tam zavolal fanoušek KISS,kterému děkujeme a rozhodnul o vítězství KISS, ale KISS mají v rozlosování poměrně velkou smůlu, jelikož do druhého kola dostali Deep Purple. Druhé kolo začne okolo 17:00.


K.O. VÍKEND

1.3.2008 www.beat.cz

Na rádiu Beat se tento víkend uskuteční K.O. víkend. Tady je vysvětlení a pravidla z beat.cz: "Tento víkend nás čekají ostré souboje - rocker proti rockerovi. Do klání se zapojí 108 interpretů. Vyhrát však může jen jeden. Dvojice pro první kolo byly rozlosovány v pátek v poledne. Souboje odstartují v sobotu ráno v 8:00. Své "borce" můžete podpořit prostřednictvím SMS na čísle 724 58 58 58, emailem na studio@radiobeat.cz nebo na lince 27 27 3 99 55. Hlasujte pouze souběžně s hranou dvojicí - tedy jen pro ty interprety, kteří jsou právě hráni ve vysílání. Přejeme hodně zdaru, síly a ať vyhraje nejlepší! Vaší beaťáci." V prvním kole se naši KISS utkají s punk-rockovou kapelou Green day, což je podle mého názoru kvalitní soupeř, proto posílejte SMS, maily a volejte.


KISS budou hrát ve Finsku dvakrát

1.3.2008 www.kissonline.comKISS přidali do evropského turné ještě jednu show: Helsinki, podruhé. Datum ani další podrobnosti zatím ještě nejsou znány.


Ace Frehley ohlásil název svého plánovaného CD

29.2.2008 www.kissnews.deBývalý kytarista KISS Ace Frehley se rozhodl, že se jeho nové sólové album, které vyjde na jaře, bude jmenovat Pain in the neck. Ace řekl na Classic Rock's sister, že si z jeho sólového alba z roku 1978 bere příklad a že nějaké nové songy z nového alba zahraje i na jeho koncertech v Evropě.

Paulovo třídní foto

25.2.2008 www.paulstanley.comTady je Paulovo třídní foto ze základní školy z roku 1961. Paul je v horní řadě, druhý zprava.

Bruce Kulick na tributovém albu Led Zepellin

24.2.2008 Pavel Hromada

Mezinárodní internetový obchod Amazon.com má v seznamu nové Tribute CD Led Zeppelin, na němž vystupuje Bruce Kulick. Bruce hraje na "Dazed and confused" http://www.amazon.com/dp/B0011BJPXK?tag=kissnews-20&camp=14573&creative=327641&linkCode=as1&creativeASIN=B0011BJPXK&adid=13XSYHMTVJ35YX5TJ5XF&


Jak se měnil vzhled vstupenek na pražský koncert

24.2.2008 Pavel Hromada

Takto se s každým pražským koncertem měnil vzhled vstupenek. První vstupenka je z roku 1996, druhá 97, třetí 99 a čtvrtá je ta aktuální, kterou budete moct použít až 6.6.

PRAHA VYPRODÁNA!!!

24.2.2008 www.sazkaticket.czPředprodej vstupenek na pražský koncert KISS byl vyprodán. Praha byla vyprodána cca za 8 dní.

Koncert ve Stockholmu vyprodaný za 20 minut!

22.2.2008 www.kissarmysweden.comVstupenek do Prahy zbývá už jen 50, za to Švédové neváhali ani chvilku. 32 500 vstupenek na koncert do Stockholmu bylo vyprodáno za 20 minut!!!


Gene Simmons žaluje video nahrávku

22.2.2008 www.kissarmy.skGene podá trestné oznámení na označení na webu, na kterém jsou videa, kde herec, podobný Geneovi, souloží s jakousi modelkou. Gene je dost naštvaný a radí se se svými právníky o podání žaloby.


Mezitím co v České Republice lístky na KISS mizí a mizí, pro rakušany vypukl prodej vstupenek až dnes. Pokud byste měli zájem se na KISS jet podívat do Vídně, určitě se podívejte na www.stadthalle.com.Ace Frehley zahraje i ve Švédsku. Ace vystoupí na švédském rockovém festivalu, který se uskuteční začátkem Června. Na festivalu budou i takový rockový velikáni jako Judas Priest, Def Leppard a Whitesnake. Zahraje tam i Avantasia. Více ZDE


Fotky KISS v Destroyer kostýmech

18.2.2008 www.kissonline.comOficiální web KISSONLINE zveřejnil fotky KISS v Destroyer kostýmech, které nafotil legendární rockový fotograf Neil Zlozower. Neil je vyfocen na spodní fotce s Genem.


Meet and Greet balíčky

17.2.2008 kissarmy.sk

Pro všechny členy KISS ARMY, zaregistrovaných na kissonline.com, začne prodej balíčků Meet and Greet, Soundcheck a oboje v jednom balíčků. Meet and Greet je setkání s KISS a Soundcheck je účastnění se zvukové zkoušky KISS. Na kissontour.com budete informovaní, kdy začne prodej. Po objednání Vám přijde poukázka na Váš e-mail. Ani jeden z balíčků nezahrnuje vstupenku na koncert KISS.

Kiss – show balíček
Sazka aréna, Praha, Česká Republika
6.6. 2008
Začátek v 18:00

Maximálně si můžete zakoupit 4 z nabízených balíčků na osobu!

MEET AND GREET PACKAGE (Setkání s KISS balíček) – 875.00 Eur
Balík obsahuje:
* Exkluzivní přivítání a setkání s KISS
* Osobní fotografování s kapelou
* fotografii 8X10
* KISS Tour Program (A3 formát, kvalitní brožura s fotkami a informacemi)
* Tričko KISS Europe 2008
* Official Meet & Greet Laminate (karta na krk)
* Poukázku na nákup zboží v hodnotě 50 $ z official KISS on-line store

PRESHOW SOUNDCHECK PACKAGE (Balíček zvuková zkouška) – 350.00 Eur

Balík obsahuje:

* Sledovaní zvukové zkoušky KISS před vystoupením
* KISS Tour program
* Tričko KISS Europe 2008
* Official Soundcheck Laminate (karta na krk)
* Poukázku na nákup zboží v hodnotě 25 $ z official KISS on-line store

PRESHOW SOUNDCHECK & MEET AND GREET PACKAGE (Setkání + zkouška balíček) – 1050.00 eur
* Exkluzivní přivítání a setkání s KISS
* Sledování zvukové zkoušky KISS před vystoupením
* Osobní fotografování s kapelou
* 8x10 photo
* KISS Tour program
* Tričko KISS Europe 2008
* Official VIP Laminate (karta na krk)
* Poukázku na nákup zboží v hodnotě 50 $ z official KISS on-line storePotvrzeny další koncerty Evropě

17.2.2008 Kissnews.de, kissarmy.sk

KISS potvrdili další koncerty v Evropě a to v Řecku, Bulharsku a nyní nově i ve Vídni. Kdo by se už nemohl dočkat a chtěl by vyrazit na KISS do Vídně 12. Května, tak lístku jsou zde www.stadthalle.com.


Pozvánka na fórum

17.2.2008 Lukáš Hrdlička"KISS FÓRUM"
16.2.2008
V sobotu 23. februára 2008 o 18:00 sa začína diskusia o koncertoch KISS
v Európe na LUKOH WEB Fórum...!!!

www.lukoh.yw.sk